La Capella Organizasyon Antalya Turkish Antalya La Capella Organizasyon Facebook English Antalya La Capella Organizasyon Deutsch Antalya La Capella Organizasyon Russian
La Capella Organizasyon Antalya - Antalya Organizasyon Firması Antalya Organizasyon Şirketi
 • TOPLANTI / SEMİNER / KONGRE TEDARİK

  antalya toplantı ekipmanları

  La Capella olarak toplantı, seminer ve kongrelerinizde sizlere teknik altyapı, kurulum, projelendirme ve yönetim desteği sunmaktayız. Sahne kurulumu, ses ışık ve görüntü sistemleri, promter, switcher, flipchard, projeksiyon ve benzeri toplantı ekipmanları konusunda bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca profesyonel teknik destek, kurulum ve yönetimin yanında projelendirme ve organizasyon alanında da bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

 • INCENTIVE / TEAM BUILDING / MOTİVASYON

  antalya team building

  Incentive programlarının oluşturulması, şirket içi motivasyon ve team building aktivitelerinin size özel tasarlanması gibi birçok alanda size profesyonel destek sunmaktayız. Toplantıların eğlenceli yüzü olan bu kısımda sizleri eğlendirmiş görmek bizim için zevktir.

 • EVENT

  antalya kongre organizasyon

  Gala geceleri, konserler, festivaller, açılışlar, tanıtım aktiviteleri vb birçok alanda projelendirme, organizasyon ve yönetimin her aşamasında size destek veriyoruz. Firmamıza ait güçlü teknik donanımlarımız sayesinde kaliteli, profesyonel ve uygun maliyetli çözümleri size sunmaktan mutluluk duyarız.

 • FUAR HİZMETLERİ / PERSONEL TEMİNİ

  antalya fuar organizasyonu

  Fuarlar için personel ve manken temini, stand tasarımları, teknik alt yapı desteği, ses ışık ve görüntü sistemleri, animasyon, şov ve booking hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

 • TANITIM / LANSMAN / PAZAR GELİŞTİRME / ROADSHOW

  antalya tanıtım ve lansman hizmeti

  Sizi müşterilerinize anlatacak bir profesyonele ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayabilirsiniz. Yaratıcı fikirleri, güçlü teknik ile buluşturarak zihninizde canlandırdıklarınızı gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.

M.I.C.E Hizmetlerimiz

La Capella Event Management Company / Fener Mah. 1967 Sok Deren Apt. No: 22/5 ANTALYA / +90 242 324 9454 / info@lacapella.org